Gumová nástraha Delphin Zandera FlexiFloat 12 cm, Tuna

Kód: 017-000220
Neohodnoceno
Značka: DELPHIN
25 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZANDERA je prvotřídním modelem měkkých nástrah značky Delphin, u kterých jsme tentokrát použili unikátní plovoucí Fexifloat materiál, vyznačující se velmi vysokou poddajností a pružností, čímž je pro dravce naprosto neodolatelným soustem. U tohoto modelu se nám tak podařilo skloubit bezvadně pracující tvar, nejžádanější barvy a výbornou cenovku, navíc nyní v provedení z extra měkkého plovoucího materiálu.

Dokonalý chod nástrahy zaujme i ty nejfikanější dravce. Celý koncept nástrahy, od tvaru těla až po ty nejmenší detaily je uzpůsoben k lovu zdejších predátorů. Nenechte se zmást názvem, kromě candátů na Zanderu výborně reagují okouni, štiky i sumci! Díky velmi měkkému materiálu gumy se ocásek nástrahy rozkmitá už při tom nejpomalejším pohybu a zároveň měkkost nástrahy způsobí, že ji dravec nebude chtít pustit z úst. Při nastražení na klasický jigový háček s hlavou způsobuje plovoucí materiál odlehčení háčku, a tím zvyšuje úspěšnost záseku při záběru na dně. Při nastražení na volný háček má nástraha velmi přirozenou prezentaci, protože nepropadává ke dnu, ale místo toho se velmi přirozeně vznáší.

Tělo nástrahy bylo navrženo s vroubky kvůli dvěma důvodům. První, velmi důležitý je zvýšení atraktivity nástrahy a zvětšení vibrací ve vodě. Druhým důvodem je usnadnění nastražení nástrahy na háček. Pomocí těchto vroubků-žeber, si můžete přesně vyměřit, kde bude háček z nástrahy vycházet. Na zádech i břiše nástrahy je umístěna drážka pro zapuštění hrotu háčku a tím umožní lov i v těch nejzarostlejších vodách.

Provedení ZANDERA Flexifloat nabízí širokou škálu těch nejúčinnějších barevných provedení, která byla vybrána na základě dlouhodobých testů na vodních plochách po celé Evropě. Navíc jsou tyto barvy UV aktivní a umožňují intenzivnější odraz slunečního záření pod vodou, díky čemuž se nástrahy stávají nepřehlédnutelnými i ve velkých hloubkách nebo za slabých světelných podmínek. Nezapomněli jsme ani na pachovou stopu, kterou gumové nástrahy zanechávají ve vodě. Nástrahy obsahují sůl a rybí aroma a jsou tak neodolatelným cílem predátorů.

Balení DuoPACK
Nástrahy jsou baleny v unikátním balení Delphin DuoPACK. To umožňuje samotné nástrahy prodávat buď zavěšené v blistrech jako celek, nebo jako kusovky z plnobarevného prezentéru!

Samotný blistr DuoPACK obsahuje 5ks nástrah. Ucelené krabicové balení DuoPACK tvoří 6ks takových blistrů jedné barvy a délky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: